Mavi Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Gazetesi

Kocaeli Yüzme Kulübü yeni yapılacak olan yüzme havuzu için bütün projeleri tamamlayarak, havuz yapımı için artık düğmeye basıldı. Kulüp yönetimi tarafından oluşturulan havuz yapım komisyonunda Türkiye Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Engin Kater proje başdanışmanı olarak görev alıyor. Proje koordinatörü olarak Hayrettin Kahraman projeyi yönetirken teknik danışmanlığı mili takım antrenörü Sabri Bozca yapıyor. Kulüp başkanı Işıl Bozca da Kurumsal olarak tüm görevleri üstleniyor. Teknik ekip tarafından tüm projelerin bitmesiyle birlikte yapım için yüklenici firma belirlendi.   HESA İNŞAAT İLE ANLAŞMA YAPILDI Muhteşem projenin çok güzel olması her aşamasında çok titiz bir tutum sergileyen KYK inşaat işinde uzman 15 senedir nadide eserle imza atmış olan Bülent Yıldırım’ın sahibi olduğu HESA İnşaat’ta karar kıldı. Büyük bir ekiple havuzu yapacak olan firma aynı zamanda bir Derince firması. Birçok kesim tarafından destek gören havuza, Derince’ye ve ilimize güzel bir kompleks kazandırılması için HESA İnşaat’ta çok büyük destek veriyor. HESA İnşaat sahibi Bülent Yıldırım ve KYK başkanı Işıl Bozca arasında imzalanan protokolün ardından 20 Nisan tarihinden itibaren mobilizasyon çalışmaları en yakın zamanda başlayacak.   TEMEL YAKINDA ATILACAK Kocaeli’de büyük bir markalaşma başarılı sağlayan Kocaeli Yüzme Kulübü yeni yapılacak Spor Kompleksi için start düğmesine bastı. En kısa zamanda temel atılması planlanıyor. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’ un önderliğinde başlayan proje artık hayata geçmek üzere gün sayıyor. Görkemli bir temel atma törenine hazırlan KYK bugünlerde çok yoğun bir şekilde tesise odaklamış durumda. Tüm altyapı çalışmaları biten velilerin desteğiyle yapılacak olan ve Türkiye de bir ilk olacak muhteşem tesis için geri sayım başladı. KYK Başkanı Işıl Bozca “Destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bu proje herkesin olacak” dedi.
Bu yıl 15 yılını kutlayan ve her geçen gün başarı grafiğini yükselten Kocaeli Yüzme Kulübü artık kendi tesisine kavuşuyor. Derince Belediyesin açtığı havuz yapım ihalesini kazanan kulüp bütün protokol işlemlerini tamamladı. Kocaeli Yüzme Kulübü yeni yapılacak olan yüzme havuzu için bütün projeleri tamamlayarak, havuz yapımı için artık düğmeye basıldı. Kulüp yönetimi tarafından oluşturulan havuz yapım komisyonunda Türkiye Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Engin Kater proje başdanışmanı olarak görev alıyor. Proje koordinatörü olarak Hayrettin Kahraman projeyi yönetirken teknik danışmanlığı mili takım antrenörü Sabri Bozca yapıyor. Kulüp başkanı Işıl Bozca da Kurumsal olarak tüm görevleri üstleniyor. Teknik ekip tarafından tüm projelerin bitmesiyle birlikte yapım için yüklenici firma belirlendi.
HESA İNŞAAT İLE ANLAŞMA YAPILDI
Muhteşem projenin çok güzel olması her aşamasında çok titiz bir tutum sergileyen KYK inşaat işinde uzman 15 senedir nadide eserle imza atmış olan Bülent Yıldırım’ın sahibi olduğu HESA İnşaat’ta karar kıldı. Büyük bir ekiple havuzu yapacak olan firma aynı zamanda bir Derince firması. Birçok kesim tarafından destek gören havuza, Derince’ye ve ilimize güzel bir kompleks kazandırılması için HESA İnşaat’ta çok büyük destek veriyor. HESA İnşaat sahibi Bülent Yıldırım ve KYK başkanı Işıl Bozca arasında imzalanan protokolün ardından 20 Nisan tarihinden itibaren mobilizasyon çalışmaları en yakın zamanda başlayacak.
TEMEL YAKINDA ATILACAK
Kocaeli’de büyük bir markalaşma başarılı sağlayan Kocaeli Yüzme Kulübü yeni yapılacak Spor Kompleksi için start düğmesine bastı. En kısa zamanda temel atılması planlanıyor. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’ un önderliğinde başlayan proje artık hayata geçmek üzere gün sayıyor. Görkemli bir temel atma törenine hazırlan KYK bugünlerde çok yoğun bir şekilde tesise odaklamış durumda. Tüm altyapı çalışmaları biten velilerin desteğiyle yapılacak olan ve Türkiye de bir ilk olacak muhteşem tesis için geri sayım başladı. KYK Başkanı Işıl Bozca “Destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bu proje herkesin olacak” dedi.
Kocaeli Gazetesi

İlimizin ve ülkemizin en başarılı yüzme kulüplerinden biri olan Kocaeli Yüzme Kulübü (KYK), Derince Yavuz Sultan Mahallesi’nde tesis edeceği kapalı yüzme havuzu inşaatı için ilk kazmayı vurdu. HESA İNŞAAT ÇALIŞMAYA BAŞLADI Bu yıl 15 yılını kutlayan Kocaeli Yüzme Kulübü, artık kendi tesisine kavuşuyor. Derince Belediyesi’nin açtığı havuz yapım ihalesini kazanan kulüp, bütün protokol işlemlerini tamamladı. Kulüp yönetimi tarafından oluşturulan havuz yapım komisyonunda Türkiye Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Engin Kater proje başdanışmanı olarak görev alıyor. Proje koordinatörü Hayrettin Kahraman projeyi yönetirken, teknik danışmanlığı milli takım antrenörü Sabri Bozca yapıyor. Kulüp Başkanı Işıl Bozca da, kurumsal olarak tüm görevleri üstleniyor. Tesis inşaatı için, Bülent Yıldırım’ın sahibi olduğu Hesa İnşaat’ta karar kılındı. Kalabalık bir ekiple havuz inşaatına başlayan firma, aynı zamanda bir Derince’nin firması.
İlimizin ve ülkemizin en başarılı yüzme kulüplerinden biri olan Kocaeli Yüzme Kulübü (KYK), Derince Yavuz Sultan Mahallesi’nde tesis edeceği kapalı yüzme havuzu inşaatı için ilk kazmayı vurdu.
HESA İNŞAAT ÇALIŞMAYA BAŞLADI
Bu yıl 15 yılını kutlayan Kocaeli Yüzme Kulübü, artık kendi tesisine kavuşuyor. Derince Belediyesi’nin açtığı havuz yapım ihalesini kazanan kulüp, bütün protokol işlemlerini tamamladı. Kulüp yönetimi tarafından oluşturulan havuz yapım komisyonunda Türkiye Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Engin Kater proje başdanışmanı olarak görev alıyor. Proje koordinatörü Hayrettin Kahraman projeyi yönetirken, teknik danışmanlığı milli takım antrenörü Sabri Bozca yapıyor. Kulüp Başkanı Işıl Bozca da, kurumsal olarak tüm görevleri üstleniyor. Tesis inşaatı için, Bülent Yıldırım’ın sahibi olduğu Hesa İnşaat’ta karar kılındı. Kalabalık bir ekiple havuz inşaatına başlayan firma, aynı zamanda bir Derince’nin firması.

Kocaeli Barış Gazetesi Logo

İŞ MAKİNESİ DE GİRDİ KYK'nın tesis inşası hızla ilerliyor. Kentimizin yüzmedeki gururu Kocaeli Yüzme Kulübü'nün Derince Yavuz Sultan Mahallesi 60 Evler mevkiindeki tesis inşası hızla devam ediyor.   İŞ MAKİNESİ DE GİRDİ 15 yılını geride bırakan ve her geçen gün başarı grafiğini yükselten Kocaeli Yüzme Kulübü kendi tesisine kavuşmak için gün sayıyor. Derince Belediyesi'nin açtığı ihaleyi kazanan kulüp muhteşem tesisi için düğmeye basarken, zemin, hafriyat çalışmalarının ardından iş makineleri inşaat alanına girdi ve temeli attı. 12 kişilik ekip gün boyu sıkı bir şekilde çalışırken, önümüzdeki yıl içinde tesisin tamamen bitirileceği tahmin ediliyor. Kulüp yönetimi tarafından oluşturulan havuz yapım komisyonunda Türkiye Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Engin Kater proje başdanışmanı olarak görev alıyor. Proje koordinatörü olarak Hayretti Kahraman projeyi yönetirken teknik danışmanlığı Mili Takım Antrenörü Sabri Bozca yapıyor.    BOZCA'DAN TEŞEKKÜR Projeyi baştan sona titizlikle takip eden Kocaeli Yüzme Kulübü Başkanı Işıl Bozca, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve Hesa İnşaat sahibi Bülent Yıldırım'a teşekkür etti ve "Şükürler olsun ki tesis çalışmaları sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Sayın Karaosmanoğlu, Sayın Bulut ve Hesa İnşaat sahibi Sayın Bülent Yıldırım'a desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Tesisimiz bittiğinde geleceğe daha güvenli gözlerle bakacağız." şeklinde konuştu.
İŞ MAKİNESİ DE GİRDİ
KYK’nın tesis inşası hızla ilerliyor.
Kentimizin yüzmedeki gururu Kocaeli Yüzme Kulübü’nün Derince Yavuz Sultan Mahallesi 60 Evler mevkiindeki tesis inşası hızla devam ediyor.
İŞ MAKİNESİ DE GİRDİ
15 yılını geride bırakan ve her geçen gün başarı grafiğini yükselten Kocaeli Yüzme Kulübü kendi tesisine kavuşmak için gün sayıyor. Derince Belediyesi’nin açtığı ihaleyi kazanan kulüp muhteşem tesisi için düğmeye basarken, zemin, hafriyat çalışmalarının ardından iş makineleri inşaat alanına girdi ve temeli attı. 12 kişilik ekip gün boyu sıkı bir şekilde çalışırken, önümüzdeki yıl içinde tesisin tamamen bitirileceği tahmin ediliyor. Kulüp yönetimi tarafından oluşturulan havuz yapım komisyonunda Türkiye Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Engin Kater proje başdanışmanı olarak görev alıyor. Proje koordinatörü olarak Hayretti Kahraman projeyi yönetirken teknik danışmanlığı Mili Takım Antrenörü Sabri Bozca yapıyor.
BOZCA’DAN TEŞEKKÜR
Projeyi baştan sona titizlikle takip eden Kocaeli Yüzme Kulübü Başkanı Işıl Bozca, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve Hesa İnşaat sahibi Bülent Yıldırım’a teşekkür etti ve “Şükürler olsun ki tesis çalışmaları sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Sayın Karaosmanoğlu, Sayın Bulut ve Hesa İnşaat sahibi Sayın Bülent Yıldırım’a desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Tesisimiz bittiğinde geleceğe daha güvenli gözlerle bakacağız.” şeklinde konuştu.