hesa_logoHesa İnşaat dinamik ve yenilikçi yapısı ile, inşaat sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş, endüstriyel, konut, sosyal, yüksek yapılar, Okul, OtelVilla Konut inşaatı, alanlarında uzman bir kadroya sahiptir. Amacımız, daha önemli ve geri dönüşümlü projelere imza atmak, yapı sektöründe durmaksızın çalışarak edindiğimiz bilgi ve deneyimleri sizlerle paylaşmaktır.


Bu amaç doğrultusunda her türlü yapı ihtiyacınızı arsa alım safhasından başlayarak, anahtar teslimine kadar süren ve uzmanlık gerektiren süreçte müşterilerine hizmet vermektir.


Projelendirme, t.u.s, yapı uygulamalarını kapsayan, güçlüklerle dolu bir sürecin tümünde veya herhangi bir aşamasında karşılaşacağınız bütün yapı sorunlarının çözümünde, danışmanlık sürecini de dahil ederek, onarım, güçlendirme çalışmalarınızda uzman ve deneyimli kadromuzla müşterilimize kaliteli bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hesa’ nın temel hareket noktası ve prensibi, proje ve uygulamalarını işveren ve kurumlarla sorun yaşamaksızın en kaliteli biçimde ve zamanında tamamlamasıdır.


Müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projede değişen beklentilere, esnek bir bakış açısıyla yaklaşıp, en akılcı yolları projenin özüyle bütünleştirip, mükemmel bir iş birliği ile müşterilerine sunmaktadır. Tüm faaliyet alanlarımızda kalite, iş ve işçi sağlığı, emniyet ve çevre unsurlarını göz önünde bulundurarak çevreye ve insana saygılı projeler üretmeyi hedeflemektedir.
Hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum, işletme ve birey, bizim bütünleşik ve doğal değer zincirlerimizin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılmaktadır.
Bizler ile çalışmayı düşündüğünüzde sadece yüklenici bir firma değil yapılarınızla ilgili her türlü sorununuzda her an yanınızda bulabileceğiniz bir firmadır.