3D rendering of a house with garage on top of blueprints

Gerçekleştirdiği konut projeleri ile İstanbul’un ve türkiye’nin yenilenen mimarisine artı değerler katan Hesa İnşaat, sunduğu inşaat kalitesiyle yatırımlarını konutta değerlendirmek isteyenlere en doğru seçimleri sunmaktadır.

Ayrıca konut projelerinin yanında ticari projelere de imza atan Hesa İnşaat, yatırımlarını ticari alanda değerlendirmek isteyenlerin de ilk tercih ettiği firmalar arasında yer almaktadır.

Hesa inşaat istanbul anadolu ve avrupa yakasında yeni yada kentsel dönüşüm çalışmalarını profesyonel ekibi ile sorunsuzca gerçekleştirmiştir.

Hesa inşaat almış olduğu tüm kentsel dönüşüm projelerinde çevre ve diğer etkenlerin proje üzerindeki etki ve potansiyeline özgü yapılarla yüzde yüz memnuniyetle işlemiştir.

Her projenin ayrı özellik ve ciddiyeti ile kentsel dönüşüme yakışır vaziyette ve son derece geri dönüşümlü uzun yıllar dayanıklı inşaat ve yapılarla, projeye son derece maddi ve manevi değer katan projelere imza atmıştır.
Gerek kişisel gerek potansiyel alana hitap eden tüm projelerin etki ve öneminin bağlı bulunduğu belediye ile entegre şekilde çalışarak tam anlamı ile başarı odaklı projelerin yapımında rol almıştır.

Kentsel dönüşüm ve farklı proje talepleriniz ile ilgili tüm detay ve talepleriniz için kahve içmeye bekliyoruz.